masáže dubnica Masáže Dubnica nad Váhom
WYSIWYG Web Builder

Masážny salón - Michala Kvasnicová

 
0948 483 888
Vitajte!

Viete si predstaviť také miesto v Dubnici, kde sa aj počas bežného rušného dňa ocitnete v úplne inom svete? Vo svete, v ktorom budete môcť úplne vypnúť hlavu a len tak si vychutnávať kľud, pohodu, dobrú náladu, svetlo sviečok, krásnu relaxačnú hudbu a masáž teplým olejom od masérky, pre ktorú je jej práca v tomto prostredí rovnakým potešením?

V tom prípade Vás srdečne pozývam do môjho masážneho salónu, ktorý sa nachádza na adrese Centrum I 57/132 - v bytovke oproti bývalému letnému kinu - vchod zboku. Stačí vytočiť číslo 0948 483 888 a objednať si termín :-)
MICHALA KVASNICOVÁ
Majiteľka & Masérka
Stačí vytočiť moje číslo 0948 483 888 a objednať si termín. Pokiaľ Vám nebudem dvíhať, tak s veľkou pravdepodobnosťou masírujem, ale zavolám Vám späť hneď, ako to bude možné. Potrebné je vedieť jedine, akú dlhú masáž si prajete a na zvyšku sa spolu dohodneme podľa toho, či chcete čisto len relaxovať, alebo máte aj nejaké zdravotné problémy.

Masírujem s kvalitnými čisto prírodnými olejmi. Moja masáž je kombináciou ajurvédskych techník, klasickej masáže a havajskej masáže Lomi - Lomi...

Snažila som sa pre Vás vytvoriť príjemné relaxačné prostredie, v ktorom si budete môcť oddýchnuť a zabudnúť na celý svet. Tak už sa na Vás teším :)
O mne


Rada by som sa Vám predstavila - volám sa Michala Kvasnicová a pochádzam z Dubnice, z ktorej som po skončení strednej školy odišla, žila som veľa rokov v zahraničí, ale už dlhšiu dobu snívam o svojom vlastnom salóne a tak som sa rozhodla pre návrat domov. A tu je výsledok :)

Nebola som vždy masérkou... Ale na moje veľké šťastie som začala vnímať znamenia od života, až som sa vďaka nim dostala do úžasnej masérskej školy Zamas vo Vrútkach. Odvtedy som masírovala v relaxačnom centre v Bojniciach, v ajurvédskom centre v Bratislave, na hoteloch v Rakúsku klientov z celého sveta a teraz mi je cťou pozvať aj Vás na masáž do Dubnice.
Druhy masáže

Havajská masáž
Lomi Lomi

Manuálna
lymfodrenáž tela

Kozmetická
lymfodrenáž tváre

Relaxačno-regeneračná
masáž

Reflexná masáž
chodidiel

Breussova masáž

Mäkké techniky a
uvoľňovanie krčnej
chrbtice

Myofasciálne techniky

Medová masáž

Cenník

30 minút                                         13 €
45 minút                                         20 €
60 minút                                         25 €
90 minút                                         35 €
120 minút                                       45 €
Kontakt


Michala Kvasnicová
Masážny salón       
Centrum I 57/132    
Dubnica nad Váhom
Masáže na objednávku
0948 483 888

Masážny salón